„NEATRASTAS POTENCIALAS. KĄ GALI STIPRUS IMUNITETAS?“

Pasaulis žaidžia pagal įdomias taisykles: jeigu nematai kai kurių dalykų, nereiškia, kad jų nėra. Geriausi dalykai gyvenime dažnai JAU EGZISTUOJA, tačiau juos reikia ATRASTI patiems.

Lygiai ta pati taisyklė galioja ir su mūsų kūnais. Kiekviename iš mūsų slypi didžiulis POTENCIALAS. Kiekvienas jau gimstame su viduje paslėpta galinga sistema, užkoduota taip, kad padėtų mums susitvarkyti su iššūkiais, saugotų mus nuo ligų, spręstų jau iškilusias problemas ir sudarytų visas sąlygas gyventi pilnavertį gvenimą. Ta sistema vadinama IMUNITETU.

  • Galimybė išnaudoti pilną potencialą

Mūsų organizmai sukurti taip, kad per gyvenimą galėtume nuveikti beprotiškai daug dalykų. Tik yra viena bėda: didžioji dalis žmonių šio vidinio potencialo neišnaudoja. Nė akies krašteliu nepažvelgia į visas galimybes, kurioms tereikia sudaryti progą skleistis. Taip jie gyvena su įsitikinimu, kad atsibusti pavargusiam, negalėti išlipti iš lovos, neturėti jėgų sportuoti, iš darbo grįžti piktam, o kiekvieną sezoną tradiciškai sirgti gripu yra normalu.

Tik tada, kai žmogaus imuninė sistema yra aktyvuojama ir tinkamai veikia, ji suteikia visas galimybes gyventi pilnavertį gyvenimą. Tai reiškia, turėti jėgų, džiaugtis gera nuotaiką, nestokoti motvacijos ir jausti, kad visas kūnas tarnauja Tavo labui, o ne atvirkščiai.

  • Natūrali apsauga nuo žalingų veiksnių

Daugelio išorinių pavojaus atakų mes net nepastebime, nes mūsų imunitetas spėja jas nukenksminti dar nepajutus jokių pavojaus ženklų. Ore sklandančios virusų dalelės, nedraugiškos bakterijos maiste, per daug cukraus, per mažai miego, per dažnai besipildanti elektroninio pašto dėžutė – kasdieniai stresoriai, su kuriais imunitetas kovoja, kad neleistų kūnui išsibalansuoti.

Kai imuninė sistema nėra deramai aktyvuota, o išeikvoti būtinų maistinių medžiagų ir mikroelementų resursai nespėja atsistatyti, tampame pažeidžiami aplinkos pavojams. Todėl natūralios apsauginės funkcijos stiprinimas yra būtinas kiekvieno žmogaus sveikatai.

  • Harmonijos pojūtis

Kai visas kūnas aprūpinamas reikiamomis medžiagomis, jis veikia visiškame balanse. Suderinus miego ir poilsio režimą, pasirūpinus, kad dienoje atsirastų pakankamai laiko sportui, galvojant, kokį mastą dedame į burną, įsiklausant į savo kūno siunčiamus signalus ir jo poreikius galime pasiekti harmoniją. Tuomet  susidoroti su gyvenime iškylančiais iššūkiais tampa žymiai lengviau.

Padėti atrasti pusiausvyrą gali ir tinkamai parinkti maisto papildai. Jie atstato trūkstamų medžiagų rodiklius į reikiamą padėtį ir leidžia lengviau sukontroliuoti kūne vykstančius procesus.

Kaip išsirinkti sau labiausiai maisto papildus tinkančius? Atlik testą ir sužinosi, kaip gali žengti svarbų žingsnį savo paties labui.

Kiti straipsniai

„RŪPINIMASIS SAVO IMUNITETU – PAŽADAS VISAM GYVENIMUI. KODĖL STIPRINTIS REIKIA NUOLATOS?“

Paulius Samoška / Indrė Leikauskė   Ilgalaikiai įsipareigojimai – nemaloni tema. Žmonės natūraliai išsigąsta išgirdę, kad ką nors privalės daryti...
Delfi.lt Pradėjau sportuoti ir negaliu atsikratyti skausmo: ką daryti?

Delfi.lt Pradėjau sportuoti ir negaliu atsikratyti skausmo: ką daryti?

Šiltuoju sezonu visi prisimename savo pažadus daugiau sportuoti ir būti fiziškai aktyvesniems. Neretai būtent vasarą daugiau judame ir susiduriame su...
Delfi.lt. Kineziterapeutė pasakė, kada darome meškos paslaugą sąnariams: galvojame, kad padedame, iš tiesų kenkiame

Delfi.lt. Kineziterapeutė pasakė, kada darome meškos paslaugą sąnariams: galvojame, kad padedame, iš tiesų kenkiame

Šiltuoju sezonu „išlenda“ visos slėptos sąnarių problemos – pastebi kineziterapeutai, rašoma pranešime spaudai. Ėmę aktyviau judėti galime pajausti skausmus ar...