APIE MUS

TAI, KUO TIKIME PATYS

APIE MUS

TAI, KUO TIKIME PATYS

Tai informacinė platforma, vienijanti sveikatos ekspertus, sporto profesionalus ir entuziastus, aktyvias mamas ir rūpestingus tėčius. Siekiame padėti pažinti savo imunitetą ir susidraugauti su juo, stiprinti jį. Turėdami tiek daug mokslinių žinių ir praktinio pritaikymo, dalinamės tuo, kuo tikime. 

Medicina ir sveika gyvensena mums rūpėjo jau iki pandemijos. Covid-19 viruso pandemija pastūmėjo mus apie imuniteto stiprinimą kalbėti garsiau. Kasdien ieškodami būdų, kaip stiprinti savo vaikų, senelių ir savo pačių sveikatą, norime padėti ir kitiems atrasti tai, ką pavyko išieškoti per savo užsispyrimą, kad produktas turi veikti, turi būti kokybiškas ir tik labai patikimų gamintojų.
Šioje platformoje nuolat atnaujiname informaciją apie imunitetą, o kartu ir talpiname produktus, kuriais tikime patys. Maisto papildų industrija turi daugybę spragų, todėl tikimės palengvinti pasirinkimą. Esame atradę gamintojus, dėl kurių meistriškumo neturime jokių abejonių.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PRODUKTAI, PAGRĮSTI MOKSLU

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PRODUKTAI, PAGRĮSTI MOKSLU

Ilgamečių tradicijų vedami norvegų ir italų šeimų verslai, kuriems rūpi, kad maisto papildai imunitetui ir ilgaamžiškumui būtų gaminami etiškai, iš kokybiškų žaliavų ir atliktų savo funkciją, o ne imituotų pagalbą. Tai produkcija, kurią patys vartojame, kurią vartojantys mūsų draugai ir bendraminčiai patvirtina, kad nesuklydome. 

Produktai, kuriais tikime mes, sukurti remiantis moksliniais tyrimais, siekiant užtikrinti jų veiksmingumą ir patikimumą. Naudojamos viena kitą papildančios kompleksinės medžiagos. „Novacell” produktai yra Dr. Pier Mario Biava ir jo komandos mitybos, sveikatos ir ilgaamžiškumo ekspertų) daugiau nei 25 metų mokslinių tyrimų rezultatas.

Mūsų atstovaujami prekinia ženklai įsipareigojimas laikytis aukščiausių mokslinių, skaidrumo ir įrodymais pagrįstos praktikos standartų visouse mokslinių tyrimų ir produktų kūrimo procesuose.