Viskas ką reikia žinoti apie imuniteto stiprinimą

NEATRASTAS POTENCIALAS

KĄ GALI STIPRUS IMUNITETAS?

NEATRASTAS POTENCIALAS

KĄ GALI STIPRUS IMUNITETAS?

Pasaulis žaidžia pagal įdomias taisykles: jeigu nematai kai kurių dalykų, nereiškia, kad jų nėra. Geriausi dalykai gyvenime dažnai JAU EGZISTUOJA, tačiau juos reikia ATRASTI patiems.

Lygiai ta pati taisyklė galioja ir su mūsų kūnais. Kiekviename iš mūsų slypi didžiulis POTENCIALAS. Kiekvienas jau gimstame su viduje paslėpta galinga sistema, užkoduota taip, kad padėtų mums susitvarkyti su iššūkiais, saugotų mus nuo ligų, spręstų jau iškilusias problemas ir sudarytų visas sąlygas gyventi pilnavertį gvenimą. Ta sistema vadinama IMUNITETU.

Galimybė išnaudoti pilną potencialą

Mūsų organizmai sukurti taip, kad per gyvenimą galėtume nuveikti beprotiškai daug dalykų. Tik yra viena bėda: didžioji dalis žmonių šio vidinio potencialo neišnaudoja.

Natūrali apsauga nuo žalingų veiksnių

Daugelio išorinių pavojaus atakų mes net nepastebime, nes mūsų imunitetas spėja jas nukenksminti dar nepajutus jokių pavojaus ženklų.

Realus harmonijos pojūtis

Kai visas kūnas aprūpinamas reikiamomis medžiagomis, jis veikia visiškame balanse.

Galimybė išnaudoti

pilną potencialą

Galimybė išnaudoti

pilną potencialą

Mūsų organizmai sukurti taip, kad per gyvenimą galėtume nuveikti beprotiškai daug dalykų. Tik yra viena bėda: didžioji dalis žmonių šio vidinio potencialo neišnaudoja. Nė akies krašteliu nepažvelgia į visas galimybes, kurioms tereikia sudaryti progą skleistis. Taip jie gyvena su įsitikinimu, kad atsibusti pavargusiam, negalėti išlipti iš lovos, neturėti jėgų sportuoti, iš darbo grįžti piktam, o kiekvieną sezoną tradiciškai sirgti gripu yra normalu.

Tik tada, kai žmogaus imuninė sistema yra aktyvuojama ir tinkamai veikia, ji suteikia visas galimybes gyventi pilnavertį gyvenimą. Tai reiškia, turėti jėgų, džiaugtis gera nuotaiką, nestokoti motyvacijos ir jausti, kad visas kūnas tarnauja Tavo labui, o ne atvirkščiai.

Kodėl reikia rūpintis savo imunitetu?

Jausitės daug geriau

Būsite atsparesnis

Daugiau jėgų rūpintis kitais

Natūrali apsauga

nuo žalingų veiksnių

Natūrali apsauga

nuo žalingų veiksnių

Daugelio išorinių pavojaus atakų mes net nepastebime, nes mūsų imunitetas spėja jas nukenksminti dar nepajutus jokių pavojaus ženklų. Ore sklandančios virusų dalelės, nedraugiškos bakterijos maiste, per daug cukraus, per mažai miego, per dažnai besipildanti elektroninio pašto dėžutė – kasdieniai dirgikliai, su kuriais imunitetas kovoja, kad neleistų kūnui išsibalansuoti.

Kai imuninė sistema nėra deramai aktyvuota, o išeikvoti būtinų maistinių medžiagų ir mikroelementų resursai nespėja atsistatyti, tampame pažeidžiami aplinkos pavojams. Todėl natūralios apsauginės funkcijos stiprinimas yra būtinas kiekvieno žmogaus sveikatai.

Viso kūno

Harmonijos pojūtis

Viso kūno

Harmonijos pojūtis

Kai visas kūnas aprūpinamas reikiamomis medžiagomis, jis veikia visiškame balanse. Suderinus miego ir poilsio režimą, pasirūpinus, kad dienoje atsirastų pakankamai laiko sportui, galvojant, kokį mastą dedame į burną, įsiklausant į savo kūno siunčiamus signalus ir jo poreikius galime pasiekti harmoniją. Tuomet įveikti gyvenime iškylančius sunkumus tampa daug lengviau.

Padėti atrasti pusiausvyrą gali ir tinkamai parinkti maisto papildai. Jie atstato trūkstamų medžiagų rodiklius į reikiamą padėtį ir leidžia lengviau sukontroliuoti kūne vykstančius procesus.

Pasiruošę?

Nuo ko pradėti?

Informacinės platformos „Tavo imunitetas“ ekspertė, endobiogenikos gydytoja Jurgita Šiupšinskaitė „Geriausia, jei žmogus kreipiasi į gydytoją, kad būtų atlikti kraujo tyrimai ir nustatyta, kokių vitaminų ir mikroelementų jam trūksta. Savo praktikoje dažniausiai atlieku tyrimus, ar netrūksta vitamino D, moterims – folio rūgšties, taip pat B12, chromo, cinko, geležies – tai labai priklauso nuo individualios žmogaus situacijos. Artėjant tamsiausiam metų laikui labia rekomenduočiau išsitirti dėl vitamino D kiekio bei galimo jo trūkumo organizme. Juk naudojame savo organizmo resursus. Kaip žinia, praktiškai 80 procentų žmonių žiemos periodu turi papildyti vitamino D atsargas“.

Pirmas žingsnis

Vitaminas D

Vitaminas C, omega-3 ar probiotikai – tai tik kelios medžiagos padedančios palaikyti stiprų imunitetą. Nori skirti daugiau dėmesio savo organizmo atsparumui? Mes Tau padėsime! Šiame puslapyje surinkome vitaminus Tavo imunitetui.

Išparduota
SUPER 80 μg VITAMIN D - Manoimunitetas
€23,00
 per 
Išparduota
Pure Marine Magnesium - Manoimunitetas
€29,00
 per 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS — Visoje Lietuvoje virš 45 EUR